TTNET Kota Sorgulama

Evlerimize kadar giden ve hayatımızı en anlamda kolaylaştıran internet sayesinde hepimiz birer bilgisayar kurdu olduk diyebiliriz. Bilmediğimiz ne kadar konu varsa hepsini biliyoruz, okumak istediğimiz haberleri okuyabiliyor, televizyondan kaçırdığımız dizeleri rahatlıkla izleyebilirsiniz. Ama tüm bunları yaparken dikkat edin kotanızı aşmayın. İnternet firmaları çoğaldıkça sizlere ona göre hizmet vermeye başladılar ve her kesin ekonomisine göre ortaya çıkan internet paketlerini siz müşterilerin sundular. Eğer internetiniz sınırsınızsa sorun yok ama kotalı internet hattı kullanıyorsanız arada sırada ne kadar kotanız kaldığını kontrol etmekte fayda var diyoruz. Sonrasında ya internet bağlantınız kesilecek ya da normal şartlar üzerinden sizlere ait bir fatura gelecektir. Sizlerde bu mağdur müşteriler arasında yer almak istemiyorsanız o zaman internet üzerinden bir resmi sitelerden bu sorgulamayı rahatlıkla yapabilir ve ne kadar internet kotanız kaldığını öğrenebilirsiniz.

Genellikle gençler daha çok müzik dinlemek ya da indirmek için kullandıkları internet kotasını daha çabuk doldurmakta ve farkında olmadan paket aşımına uğramaktadırlar. TTNET Kota Sorgulama internet sitesinden rahatlıkla yapabilir ve sizlerde bu kota aşımına uğramadan yapmak istediğiniz uygulamaları yapabilirisiniz. Kota sorgulama istediğiniz zaman eğer sizlerde TTNet müşterisi iseniz kendi özel resmi sitesine girebilir ve üye olduktan sonra bu sorgulamayı yapabilir ve bilgisayarda bu sorgulamayı yaparken önünüze acılan pencereden kimlik bilgilerinizi ve internet numaranızı vererek sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler sadece kota sorgulama için kullanmazsınız bu siteleri isterseniz hangi paket sizlere uygun olup olmadığın kontrol edebilir ve ürünler ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi de olabilirisiniz. İnternetten isterseniz fatura sorgulama yapabilir ve faturalarınız internet üzerinden rahatlıkla yatırabilir ve tahsilât merkezlerine gitmeden ev ortamında her türlü işleriniz rahatlıkla halledebilir ve zamanınızın sizlere kalmasına yardım edebilirsiniz. Sizlerde evinizden çıkmadan yapacağınız TTNET Kota Sorgulama işlemi için hemen bir şifre edinebilir ve kendi ortamınızdan çıkmadan bu işlemi gerçekleştirirsiniz. Başka bir şekilde bağlı bulunduğunuz firma yetkilerini arayarak kota sorgulama yapabilir isterseniz cep telefonunuzdan mesaj atarak ne kadar kotanız olduğunu sorgulanabilir ve mesajınızı ekranda görebilirsiniz. Artık herkesin ellinde olan akıllı telefonlarda bile internet varken tüm işlemleri bir tuşla oturduğunuz yerden yapmak bu karar kolay ve basit hale gelmiştir. Artık akıllı telefonlarınız ile de bu sorgulamaları yapabilirsiniz. Günümüz teknolojisi insanlara artık her türlü kolaylığı sunuyor ve sizler artık yetkili yerlere gitmeden her işinizi rahat bir şeklide oturduğunuz yenden halledebiliyorsunuz.

Evinizde, iş yerinizde internet varsa ve ne kadar kotanızın kaldığın sorgulama istiyorsanız yapmanız gerekenleri yetkili firmayı arayarak öğrenebilir ya da evinizden internet başından oturduğunuz yerden evinizde bağlı olan internet firmasının resmi sitesinden rahat bir şeklide yapabilir ve ne kadar kotanız kaldığını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Kota doldurmada en çok film izlemek ve müzik indirmek doldurduğu için sizlerde evinizde film seyretmeden önce normal kontrolünüzü yaptırın ve daha sonra oturup film seyredin ya da müzik indirin. Evinizde bağlı olan internetiniz TTnet ise sizlerde bilgisayarınızdan TTNET Kota Sorgulama yazarak web sitesine girebilir ve ne kadar kotanız kaldığını kontrol edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sizlere verilen özel şifrenizle siteye girmek ve önünüze gelen kota sorgula butonun tıklayarak telefon numaranızı yazarak kotanızı sorgulatmaktır. Çok basit bir işlem olan kota sorgulatma işlemini bir kez öğrendikten sonra rahatlıkla yapabilir ve kendi kotanızın ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz. Böylece zamanınız size kalır ve sizlerde rahatlıkla film izlemeye devam edersiniz.

TTNET KOTA SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir